Szkolenia

Zuzanna Sobczak

Fizjoterapeutka, terapeuta manulany, dwukrotna Mistrzyni Polski KB Hardstyle, pierwsza kobieta w Polsce, która otrzymała tytuł CKB TopTeam 5* jak również pierwsza w Polsce i 17 na świecie kobieta, która otrzymała tytuł Iron Maiden. Obecnie regularnie pisze teksty dla Magazynu Body Challenge i szkoli trenerów w całej Polsce ramie w ramie z partnerem Sebastianem.

KETTLEBELLS

Szkolenie obejmuje podstawy pracy z odważnikami kulowymi oparte wielu latach doświadczeń w pracy z kettlami oraz budowaniu planów treningowych online. Na szkoleniu omówione zostają następujące techniki:

 • Swing
 • TGU
 • Clean
 • Press
 • Snatch
 • Goblet Squat

Dodatkowo poznacie nowe innowacyjne metody rozgrzewki i pracy nad mobilnością oraz stabilizacją, dowiecie się w jaki sposób programować zajęcia z odważnikami kulowymi pod różne cele (m.in. TopTeam) i posłuchacie moich przemyśleń odnośnie wielu aspektów trenowania siły.

 • Ilość godzin: 6h
 • Cena: 600 zł

 

KOMPLETNY ATLETA

Kompletny atleta – rola oddechu oraz stabilności i mobilności we wzorcach ruchowych w sporcie zawodowym i amatorskim. Program szkolenia obejmuje:

1. Czym jest stabilność centralna „core stability”? 

2. Anatomia: przepona, mięśnie dna miednicy, mięśnie grzbietu, poprzeczny brzucha w telegraficznym skrócie. 3. Rola ciśnienia wewnątrzbrzusznego.
4. Nieprawidłowa, afunkcjonalna tłocznia brzuszna. 

WARSZTAT PRAKTYCZNY: 

 1. Badanie i nauka prawidłowego oddechu. 

– badanie
– nauka oddychania i stabilizacji
– manualne sposoby rozluźnienia przepony

 1. Praca manualna: biodrowo – lędźwiowy, czworoboczny lędźwi, stabilizacja obszaru lędźwiowo- miedniczego. 
 2. Core stability podział i ćwiczenia. 

Cena: 400 zł

Liczba godzin: 4-6h

SEMINARIUM KETTLEBELLS (POZA STREFĄ KOMFORTU)

KETTLEBELLS „POZA STREFĄ KOMFORTU” – seminarium dla osób średniozaawansowanych posiadających podstawy pracy z odważnikami Kettlebells.

Warsztat będzie składał się z 3 bloków tematycznych:

I część – MOBILITY:

Poprawa aktywnego ROM, praca nad stabilizacją z wykorzystaniem odważników kulowych ze szczególnym zwróceniem uwagi na staw barkowy i biodrowy.

II część – POWER:

Oddech przeponowy, siła eksplozywna i ich znaczenie w procesie generowania mocy. Nauka najważniejszych technik tj. swing, one hand swing, clean.

III część – ACCESSORIES:

Akcesoria z odważnikami kettlebells, które powinieneś umieścić w swoim treningu siłowym. Prewencja urazów pod sporty siłowe, prehabilitacja w treningu personalnym.

Seminarium ma na celu indywidualne wyodrębnienie tzw. „weak points” i wprowadzenie korekcji w realizowany plan treningowy.

Cena: 300 zł

Liczba godzin: 4h

Już wkrótce kolejne daty naszych szkoleń. Zapraszamy do obserwowania tej strony.